روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 942
  • 1,066
  • 1,389,010
صنعت مس یکی از راهبردهای توسعه صنعتی آذربایجان‌شرقی است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی تاکید کرد: باید از مسئله توسعه شرکت مس آذربایجان گره گشایی شود.
“حسین نجاتی” در هفدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان شرقی با انتقاد از توقف طرح توسعه تغلیظ و ذوب مجتمع مس سونگون، گفت: باید از مسئله توسعه شرکت مس آذربایجان گره گشایی شود.
وی با تاکید بر اینکه صنعت مس یکی از راهبردهای توسعه صنعتی آذربایجان شرقی است، گفت: توسعه مجتمع مس سونگون به توسعه آذربایجان گره خورده است.
نجاتی گفت: بخش بزرگی از تحقق اقتصاد مقاومتی به رفع موانع توسعه مجتمع مس سونگون وابسته است و بخش معدن آذربایجان شرقی نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.
وی از معرفی ۱۲۲۷ واحد تولیدی به بانک ها برای دریافت ۷۷۰ میلیارد تومان تسهیلات خبر داد و گفت: از این تعداد تا کنون ۳۸۰ واحد جمعاً ۲۰۷ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: ۳۷۹ واحد تولیدی نیز به صورت پرداخت مستقیم ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش از بانک ها دریافت کرده اند.
نجاتی در ادامه گفت: در ۸ ماهه گذشته از سال، ۱۶ جلسته ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با ۲۲۰ مصوبه به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شده است.
وی در پایان گفت: ۲۵۰ جلسه کارگروه تسهیل با ۱۸۰۰ مصوبه نیز کارنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است که در مقایسه با کشور از نظر رتبه پرداخت تسهیلات ششم و از نظر میزان پرداخت تسهیلات نیز در رتبه دوازدهم کشور قرار داریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز