روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 65
  • 899
  • 1,048,482
صنعت هوایی با وجود تحریم ها تاثیر مثبتی گذاشته است

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ۲ صنعت هوایی و هسته ای مرز نمی شناسد؛ زیرا با سلامت انسان ها ارتباط مستقیم دارد.
علی اکبر صالحی در مرکز کنترل فضایی کشور و آیین بهره برداری از ۶ طرح مهم صنعت هوانوردی کشور افزود: در صنعت هسته ای باید به مسائل ایمنی توجه زیادی داشته باشیم و با حداکثر استانداردها تاسیسات هسته ای خود را ایمن کنیم.
صالحی درباره دستاوردهای صنعت هوانوردی کشور در سه سال گذشته تصریح کرد: خوشبختانه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران پس از توافق هسته ای موفق شد با هزینه کرد ۲ هزار میلیارد تومان تجهیزات مورد نیاز را خریداری و تاسیسات را تامین کند و ۲ دهه نیازهای این صنعت پاسخ داده شود.
رییس سازمان انرژی اتمی ادامه داد: خوشبختانه صنعت هوایی کشور با وجود محدودیت ها و تحریم ها به پیشرفت های خوبی دست پیدا کرده است و بسیار خوشحالیم که توافق هسته ای توانست بر این صنعت تاثیر مثبتی بگذارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز