روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 202
  • 446
  • 1,294,903
صیانت و گسترش فضاهای سبز روح امید و نشاط اجتماعی را افزایش خواهد داد

شهردارمنطقه ۱ تبریزگفت : صیانت و گسترش فضاهای سبز ، روح امید و نشاط اجتماعی را افزایش خواهد داد.
به گزارش شهریاربه نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه یک ، قربانیان با اعلام این مطلب افزود: جهت حفظ و حراست از فضاهای سبز و ممانعت از بین رفتن هویت باغ شهر تبریز بخصوص در حوزه منطقه یک باید اقدامات ویژه ای انجام پذیرد که در همین راستا این منطقه با احداث چند پارک و بوستان محله ای و اصلاح وضعیت موجود فضاهای سبز گامهای موثری برداشته است .
وی ادامه داد: باید بر این مهم اهتمام ویژه ای داشته تا بتوانیم فضای سالم و مرفهی را برای شهروندان مهیا کنیم و باعث امیدواری و ایجاد شور و نشاط اجتماعی شده که نشاط فضای سبز و شادابی آنها روح سرزندگی را در رگهای اجتماعی تزریق می نمایند.
قربانیان تاکید کرد: آغاز فرم دهی ارقام ردیفی در مسیر استاد شهریار، هرس درختان و دفع علفهای هرز ساماندهی و کاشت درختچه و راه اندازی آبنما در داخل مهران رود، کاشت درخت و درختچه در مقابل ساختمانهای توانیر، وجین گلکاریها در محور مسیر استاد شهریار ، کاشت درخت در پارک بانوان شمس تبریزی، ترمیم بانک ها در معابر مسیر خیابان باباطاهر ولیعصر و… از جمله اقداماتی است که هم اکنون توسط واحد فضای سبز منطقه در راستای این اهداف انجام می‌پذیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز