روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 255
  • 746
  • 1,351,011
ضرورت ارایه آموزش‌های تخصصی پدافند غیرعامل در حوزه پرتوی

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان‌شرقی بر ارایه آموزش‌های تخصصی پرتوی در مراکز اورژانس و هلال احمر شهرستان‌های استان تاکید کرد.
احمد جهانسری در کارگاه آموزشی و تمرینی مدیریت بحران ۱۱ شهرستان استان، با تشریح مولفه‌های پدافند غیرعامل و حوزه‌های هشت گانه آن به ویژه حوزه‌های کالبدی، سایبری، زیستی و پرتوی، به تاکید رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در خصوص تهدیدات هسته‌ای اشاره کرد و ارایه آموزش‌های تخصصی در حوزه پرتوی به ویژه در اورژانس و هلال احمر شهرستان‌های استان را ضروری دانست.
وی از آمادگی اداره کل پدافند غیرعامل و ۱۲ شرکت عمرانی استان، برای تهیه پیوست پدافند غیرعامل و الزامات آن در طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی استان خبر داد و افزود: جای بسی خرسندی است که در استان ۱۲شرکت عمرانی موفق به اخذ گرید پدافند غیرعامل شده‌اند.
جهانسری همچنین آموزش شوراهای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های استان در زمینه پدافند غیرعامل را ضروری خواند و افزود: پدافند غیرعامل لازمه توسعه پایدار کشور است و باید در این راستا آموزش‌های عمومی و تخصصی فراگیر شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز