روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 101
  • 639
  • 1,435,137
ضرورت ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی

به گزارش شهریار به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر شهردار تبریز در جلسه بررسی حمل و نقل پاک، گفت: راه اندازی مسیرهای جدید دوچرخه و سیاست گذاری برای انسان محور کردن شهر تبریز و ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی باید بررسی و اجرا شود.
وی ضمن اشاره به نقش حیاتی مدیریت شهری در کاهش آلودگی هوا، عنوان کرد: فرهنگ سازی و بهینه سازی زیرساخت های اساسی و کارشناسی جدی آسیب شناسی بحث دوچرخه باید در اولویت برنامه های مجموعه حمل و نقل شهرداری تبریز باشد.
گفتنی است جلسه بررسی حمل و نقل پاک با حضور شهردار کلانشهر تبریز، نیکوخصلت عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز، یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک، اسحقی معاون عمران شهردار، قربانیان معاون خدمات شهری شهردار، آدی بیگ مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک و تنی چند از مدیران شهرداری در محل دفتر شهردار برگزار شد.
در ادامه جلسه شهردار تبریز گفت: انتخاب کارشناسان قیمت گذاری املاک عادلانه و رندمی انجام می‌شود.
ایرج شهین باهر در جلسه شورای شهر تبریز گفت: بر خلاف گذشته که انتخاب کارشناسان قیمت گذاری گزینشی و سلیقه ای بود ولی ما تلاش کرده ایم انتخاب کارشناسان عادلانه صورت گیرد.بیش از ۹۰ درصد اعضای هیات ارزیابی کارشناسان دادگستری و کارمند شهرداری هستند.
شهردار تبریز افزود: این کارشناسان حق الزحمه دریافت نمی کنند و بلکه کارمند شهرداری هستند.در جهت تسهیل امور و حذف برخی مباحث همچون حق الزحمه و فساد در ارزیابی‌ها، بودن دفترچه قیمت گذاری لازم و ضروری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز