روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 891
  • 857
  • 1,394,184
ضرورت تسریع در تعیین تکلیف تعرفه‌های پزشکی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ارائه خدمت به بیماران در پی افزایش منطقی تعرفه‌های سلامت است، گفت: تعرفه‌های پزشکی همچنان بلاتکلیف است و باید هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود.
محمد وحدتی‌هلان، با تاکید بر ضرورت افزایش تعرفه‌های پزشکی در سال ۹۶، اظهار کرد: عدم تعیین تکلیف تعرفه‌های پزشکی مشکلاتی را در حوزه سلامت ایجاد می‌کند و سبب خواهد شد که هر پزشک به میل خود تعرفه‌ها را افزایش دهد که همین امر نوعی هرج و مرج را در بهداشت و درمان پدید خواهد آورد.
نماینده مردم بستان‌آباد ادامه داد: نمی‌توان توقع داشت که افزایش تعرفه‌های پزشکی ثابت یا کاهش پیدا کند زیرا پزشکان نیز باید بر اساس تورم، افزایش تعرفه‌ای را شاهد باشند اما از سویی افزایش ۱۰ درصدی نیز منطقی نخواهد بود.
وی تشریح کرد: افزایش منطقی تعرفه‌های پزشکی منجر به دلگرمی پزشک و در نهایت ارائه خدمت مطلوب‌تر به بیماران می‌شود که در نتیجه رضایتمندی بیماران را نیز به همراه خواهد داشت.
وی یادآور شد: افزایش منطقی تعرفه‌های پزشکی هم به نفع پزشک است و هم به نفع بیما، از این رو باید سازوکار دقیقی برای تعیین تکلیف این موضوع در نظر گرفته شود زیرا بلاتکلیفی آن به صلاح نیست.
وحدتی‌هلان تاکید کرد: اکنون تعرفه‌های حوزه سلامت نه تنها در پایان سال گذشته تعیین تکلیف نشده است بلکه اکنون با گذشت ۳ ماه از سال خبری از مشخص شدن این تعرفه‌ها نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز