روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 999
  • 744
  • 1,383,167
ضرورت تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر کارگران

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بر ضرورت تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر کارگران تاکید کرد.
منصور نیکخو در جلسه شورای مسکن شهرستان اهر با اشاره به اینکه مسکن مهر انجمن صنفی کارگران از سال ۹۰ تاکنون به سرالی دنباله دار تدبیل شده است، اظهار داشت: علی رغم این که جلسات متعددی در خصوص تعیین و تکلیف پروژه مسکن مهر کارگران شهرستان اهر برگزار شده و در کارگروه مسکن استان نیز مطرح شد ولی تاکنون نتیجه ای حاصل نشده است.
وی با ابراز تاسف از اینکه با وجود پیگیری های متعدد در زمینه پروژه مسکن مهر انجمن صنفی کارگران اهر نتیجه ای نگرفته ایم، گفت: در سال ۹۰ تصمیمی که گرفته و از سوی وزارتخانه ابلاغ شد که پروژه های زیر سی درصد مطلقاً نباید ادامه یابد بر اساس همین تصمیمات ولی با همت مسئولین ذی ربط تعاون، کار و رفاه اجتماعی اگر پروژه ها به شرکت هایی که توان اجرایی نداشتند ادامه می یافت اکنون به جای دو تعاونی چندین تعاونی دچار این مشکلات بودند.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی ادامه داد: تنها شرکت تعاونی مسکن مهر شهرستان اهر که دارای مشکل بوده انجمن صنفی کارگران است و در فصل مشترک می بایست هزینه های مورد قبول راه و شهرسازی و اداره کل تعاون استان توسط کارشناس رسمی دادگستری احصاء می شد و به این معنی بود که هزینه ها به درستی و در جای خود توسط شرکت هزینه شده است.
نیکخو بابیان اینکه در بررسی شکلی حسابرسی هزینه های انجام شده در مسکن مهر برخی ایراداتی وجود داشت که به مستندات مرجع قضایی ارسال شده است، گفت: رای دستگاه قضایی فصل الخطاب است و آخرین کاری که می توان انجام داد پیگیری موضوع بوده که متاسفانه به عنوان ابری مختومه مطرح است و به دلیل اینکه قبلا رای صادر شده و امکان طرح مجدد پرونده وجود ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز