روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 546
  • 814
  • 1,336,282
ضرورت تواضع و خضوع احمدی نژاد

غلامرضــا مصباحی مقــدم ســخنگوی جامعه روحانیــت مبارز میگوید: اگــر خدایی نکرده احمدی نــژاد در مقابل نهــی حکومتی تواضع و خضوعی از خود نشــان ندهد یقینا هواداران خــودش را از دســت خواهــد داد. تدبیر مقام معظم رهبری برای جلوگیری از ایجاد دو قطبی کاملا حکیمانه و سرنوشــت ساز است . انتظار داریم آقای احمدی نژاد کاملا متعهدانه درباره ایــن توصیه عمل کنــد، البته این ســخن رهبر معظم انقــلاب فراتر از توصیه اســت بلکه می تــوان گفت نوعی نهی جدی حکومتی اســت. تصور من این اســت که آقــای احمدی نژاد به ایــن نهی حکومتــی تن خواهــد داد و خضوع خواهد کرد و ملت ما در مقابل کســانی که در برابر امر و نهی های مقام معظم رهبری خضوع می کنند قدردان است، از این جهت پیش بینی من این اســت که آقای احمــدی نژاد در مقابل این نهی خضوع خواهــد کرد. خبر آنالین این خبر را منتشر کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز