روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 425
  • 693
  • 1,436,574
ضرورت تکمیل زیرساخت های لازم در بازار تبریز

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت های لازم در بازار تبریز باید تکمیل شود.
مسعود پزشکیان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی بازار تاریخی تبریز با بیان اینکه بازار تبریز یکی از ظرفیتهای بزرگ گردشگری و تاریخی این کلانشهر است، ادامه داد: بازار تبریز افتخار ایران محسوب می‌شود و سازمان میراث فرهنگی و سایر ارگان ها باید مشکلات این بازار را حل کنند.
وی با تاکید بر اینکه بازار تبریز می تواند جذب کننده تعداد زیادی از گردشگران باشد، ادامه داد: میراث فرهنگی باید نقشه نهایی را تنظیم کند تا سایر ارگان‌های متولی به صورت زنجیر وار به بررسی آنها اقدام کنند و کارها پیش رود.
پزشکیان با بیان اینکه اعتبارات لازم برای تکمیل نواقص بازار تبریز نیز باید تخصیص یابد، افزود: باید کاری کرد تا بازار تاریخی تبریز که به عنوان نگین این شهر مطرح است به عنوان اصلی ترین جاذبه گردشگری مطرح باشد.
فرماندار تبریز نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه نباید مشکل تعداد اندکی از اصناف به کل بازار تعمیم داده شود، گفت: برخی مشکلات و مسائل حقوقی هم وجود دارد که باید حل شود.
علیار راستگو با بیان اینکه کارگروه تخصصی بازار از سال گذشته در فرمانداری تشکیل شده است و باید با هیئت امنای تیمچه ها جلسات مشترکی برگزار کرد، گفت: امر ساماندهی امورات بازار باید طبق استانداردهای میراث فرهنگی اجرا شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز