روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۵/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 857
  • بازدید دیروز: 1,197
  • کل بازدید ها: 726,729
ضرورت حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی

استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در آذربایجان شرقی تاکید کرد.
مجید خدا بخش در جلسه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی مراغه ابراز داشت: در همه دنیا بخش خصوصی بحث اشتغال را عهده‌دار شده و دولت‌ها این کار را نمی‌کنند.
وی سپس با اشاره به اینکه رفع موانع تولید، رسالت دستگاه های اجرایی در مسیر توسعه و رشد اقتصادی و نیز تداوم فعالیت صنایع است، ادامه داد: با توجه به این مسئله چه حمایت‌هایی باید بکنیم تا بخش خصوصی فعالیت خود را ادامه دهد، همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها همه به نحوی در این مسئله نقش دارند.
خدابخش با تاکید بر اینکه چندسال پیش قانون رفع موانع تولید در مجلس تصویب شد، یعنی موانع تولید باید رفع شود تا بخش خصوصی جان بگیرد و سرمایه‌گذاران چه داخلی و چه خارجی بتوانند سرمایه‌گذاری کنند، افزود: تشویق برای جلب سرمایه گذاران بخش های تولیدی و نیز جذب سرمایه های آنان برای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار اقتصادی از رویکردهای اصلی دولت تدبیر و امید است.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه شغل برای جوان عزت می‌آفریند و هزینه زندگی‌اش را تأمین می‌کند، ابراز داشت: کمک به ایجاد اشتغال یک وظیفه شرعی است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز