روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
ضرورت راه‌اندازی سامانه داده‌های دینی در آذربایجان شرقی

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ضمن انتقاد از ارائه آمارهای مختلف درباره مساجد و مراکز فرهنگی، از ضرورت راه‌اندازی سامانه داده‌های دینی در استان خبر داد.
اولین جلسه جمع‌آوری داده‌های دینی با حضور نمایندگانی از سوی دستگاه‌ها و ارگان‌های مرتبط برگزار شد.
حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین حسینی، مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در این جلسه اظهار داشت: مساجد و مکان‌های دینی ما اطلاعات مختلفی دارند که هرکدام از دستگاه‌ها آمار مختلفی درباره آن‌ها ارائه می‌کنند.
وی همچنین از ضرورت راه‌اندازی سامانه تحت وب داده‌های دینی در استان خبر داد و افزود: باید در این سامانه به‌روز، مساجد از شناسه‌های اختصاصی برخوردار باشند و نیز طبقه‌بندی‌هایی نظیر تفکیک شهرستان‌ها صورت بگیرد.
دکتر حسینی مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: دستگاه‌هایی که عضو این ستاد و سامانه بشوند، می‌توانند به راحتی آمار خود را در آن وارد و همچنین از اطلاعات موجود در آن به صورت بهینه استفاده کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز