روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 473
  • 749
  • 1,336,958
ضرورت راه‌اندازی شورای ارزشیابی و نظارتی در اهر

معاون هنری و فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی راه اندازی شورای ارزشیابی و نظارت در شهرستان‌ها مهم عنوان کرد و افزود: با توجه به ظرفیت‌های بالای هنری در این شهرستان و جلوگیری از رفت و آمدهای هنرمندان از شهری به شهر دیگر لزوم اجرا و راه اندازی شورای ارزشیابی و نظارتی در شهرستان اهر امری ضروری است.
علی محرمی در مراسم رونمایی از پوستر یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران گفت: باید کیفیت جشنواره‌ی سراسری تئاتر کوتاه ارسباران را ارتقاء داده و محتوای آن را غنی‌تر کنیم و این امکان پذیر نیست مگر اینکه هنرمندان عرصه‌ی هنرهای نمایشی در تولید و ارائه آثار خود جدیت و پشتکار فراوان داشته باشند و آثار فاخری را ارائه دهند.
وی افزود: اولین مرکز شهرستانی که شورای ارزشیابی و نظارت در آن شروع به کار کرد شهرستان مراغه بود و امیدواریم امسال با پیگیری‌های رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اهر و هنرمندان این خطه شاهد افتتاح دومین مرکز ارزشیابی و نظارت هنرمندان در اهر باشیم.
معاون هنری و فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه نبض تئاتر کشور در شهرستان‌ها می‌تپد، افزود: اگر در شهرستان‌ها رغبتی به برگزاری جشنواره‌ها و نمایش‌ها نباشد، ما دیگر شاهد برگزاری جشنواره‌های بزرگ کشوری و بین المللی نخواهیم بود پس باید جوانان و هنرمندان با ارائه خلاقیت‌ها و ایده‌های جدید هنری، باعث رشد و شکوفائی هنر در شهرها و در نهایت در سطح استان و کشور شوند.
وی برگزاری جشنواره تئاتر سراسری ارسباران را یک رویداد و یک طرح خلاقانه مهم در منطقه و استان عنوان کرد و افزود: با وجود اینکه در آغاز هیچ امیدی برای ادامه این جشنواره تا این سال وجود نداشت ولی با همت و پشتکار هنرمندان این شهرستان و استان و همچنین حمایت و همکاری آحاد مختلف مردم و مسئولان، شاهد برگزاری با شکوه آن در دوره یازدهم می‌باشیم که امیدواریم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.
محرمی در ادامه به حضور و رایزنی دو گروه نمایشی از کشورهای همسایه نیز اشاره کرد و افزود: در صورت توافق رایزنی‌ها امیدواریم این دو گروه نمایشی بین المللی تا روز برگزاری جشنواره حاضر باشند و به اجرای نمایش های خود بپردازند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز