روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 33
  • 749
  • 1,336,518
ضرورت راه اندازی کشتارگاه صنعتی در اهر

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، ایجاد و راه اندازی کشتارگاه صنعتی را در این شهرستان ضروری برشمرد و افزود: ایجاد کشتارگاه صنعتی علاوه بر اشتغال زایی باعث عدم خروج دام زنده و افت گوشت دام ها در جریان نقل و انتقال از این شهرستان به شهرستان های دیگر می‌شود.
بیت اله عبدالهی در بازدید از روستاهای این شهرستان و حل مشکلات آنها گفت: در حال حاضر بیش از ۶۰۰ هزار رأس دام سبک و سنگین در این شهرستان هست که وجود کشتارگاه صنعتی می تواند بسیاری از مشکلات و دغدغه های دامداران را رفع کند.
وی در ادامه از آسفالت ریزی راه ارتباطی ۱۵ روستای اهر نیز خبر داد و افزود: با پیگیری های لازم در زمینه تهیه قیر رایگان از وزارت کشور برای آسفالت راه های ارتباطی روستائی فراهم کنیم.
عبدالهی نبود آب و کم آبی را مشکل اصلی کشاورزان منطقه عنوان کرد و افزود: متأسفانه در برخی از روستاهای اهر ما کمبود آب شرب و کشاورزی داریم و امیدواریم با پیگیری های لازم از سوی مسئولین و اهالی این روستاها شاهد رفع مشکلات معیشتی روستائیا در آینده نزدیک باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز