روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 173
  • بازدید دیروز: 1,499
  • کل بازدید ها: 875,454
ضرورت رعایت ملاحظات امنیتی و امانتداری در جمع آوری زکات فطریه

فرماندار شهرستان تبریز تاکید کرد: در جمع آوری وجوه زکات فطریه باید هم ملاحظات امنیتی و هم ملاحظات امانتداری رعایت شود.
رحیم شهرتی فر در جلسه ساماندهی جمع آوری زکات فطریه با بیان اینکه متاسفانه در سال های گذشته شاهد سوءاستفاده برخی افراد از امر زکات فطریه بودیم، گفت: برخی از صندوقها را توقیف کرده و محتویات آنها را به کمیته امداد تحویل دادیم، بنابراین باید در جمع آوری وجوه نهایت دقت را داشته باشیم تا به دست اهلش برسد.
فرماندار شهرستان تبریز با تاکید بر ضرورت رعایت جنبه امنیتی برگزاری مراسم نماز عید فطر و نیز مسایل ایمنی صندوق های جمع آوری زکات اظهار کرد: نیروی انتظامی ترتیبی اتخاذ کند که قبل از استقرار صندوقها در محل های تعیین شده و به خصوص داخل مصلی، یک روز قبل داخل صندوق ها بازرسی و پلمپ شده و در قرنطینه نگهداری شوند.
فرماندار شهرستان تبریز خاطر نشان کرد: همچنین افرادی که بر سر صندوق های جمع آوری زکات قرار میگیرند، حتما کارت شناسایی معتبر و ممهور به مهر ستاد زکات استان را به همراه داشته باشند.
رحیم شهرتی فر فرماندار شهرستان تبریز با تاکید بر ساماندهی صندوق های جمع آوری وجوه زکات فطریه توسط موسسات خیریه تبریز گفت: صندوق ها فقط در روز عید فطر مستقر باشند و دایمی نبوده و باید تا وقت نماز مغرب برچیده شوند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز