روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 361
  • 761
  • 1,434,758
ضرورت ساماندهی خودروهای بین شهری

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز : به منظورتشریح ضرورت طرح ساماندهی خودرو های بین شهری جلسه ای با حضور سرهنگ آبراهه رئیس پلیس راهور تبریز ، مدیر عامل سازمان ترافیک وجمعی از رانندگان بین شهری مسیر خیابان بسیج در سالن حرکت سازمان تشکیل شد .
اصغر آدی بیگ اظهارامیدواری کرد با اجرای این طرح ضمن تامین آرامش بیشتر برای شهروندان ومسافران از تخلف رانندگان نیز جلوگیری شودومشکلات موجود ترفیکی در این مسیر نیز رفع گردد .
وی تاکید کرد : قبل از اجرای کامل طرح لازم است شفاف سازی شود ووظایف وقوانین ومسئولیت های طرفین ( رانندگان ، پلیس محترم راهور و سازمان ترافیک ) به تفکیک مشخص گردد تا از تخلفات احتمالی ممانعت به عمل آید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز