روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 242
  • 351
  • 1,279,775
ضرورت صدور گواهی پدافند غیر عامل برای شرکت های مربوطه

مشاور استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، اطلاعات و ارتباطات با اشاره به وضعیت فعالیت شرکت های حوزه فناوری اطلاعات در استان گفت: متاسفانه صادرات در زمینه فناوری اطلاعات در استان بسیار ناچیز است.
جابر کریم پور مشاور استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، اطلاعات و ارتباطات اظهار کرد: در بررسی های این حوزه شاهد هستیم که این بخش در استان ما در طول سالیان متمادی پیشرفت چندانی نداشته است.
وی، با اشاره به ضروت توجه به امنیت شبکه در استان خاطرنشان کرد: در این بخش جای کار بسیار زیاد است و ما باید بتوانیم افرادی قوی و توانمند در قالب شرکت های فناور در این بخش پرورش دهیم.
کریم پور، با تاکید بر استفاده از نخبگان و دانش آموختگان برجسته امنیت شبکه در استان گفت: افزایش میزان امنیت شبکه در ارگان ها و سازمان های دولتی خواسته ای است که توسط مدیران ارشد استانی به جد دنبال می شود.
وی صدور گواهی پدافند غیر عامل برای شرکت های فعال در عرصه فناوری اطلاعات را مورد تاکید قرار داد و گفت: این مهم از سوی استانداری آذربایجان شرقی در حال پیگیری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز