روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
ضرورت صیانت از حقوق پدیدآورندگان فرهنگی وهنری در فضای مجازی

وی ضمن قدردانی از تلاش های مدیران و کارکنان این مرکز ادامه داد: مرکز رسانه های دیجیتال ماموریت های بسیاری دارد که لازم است درباره وضعیت فعلی و جایگاه آینده آن نسبت سنجی شود.
صالحی گفت: توجه بر الکترونیکی کردن خدمات رسانی به مخاطبان از اهمیت بسیاری برخوردار است. اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به اهداف دولت الکترونیک از طریق فضای الکترونیکی به مخاطبان خدمات رسانی کند و از این طریق تعداد مراجعان حضوری به وزارتخانه کاهش یابد نیز از موارد قابل ملاحظه است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همه معاونت ها و سازمان ها و ادارات کل این وزارتخانه باید خود را با دنیای جدید دیجیتال وفق دهند و در فضای جدید فعالیت ها و اقدامات خود را پیش ببرند.
وی تصریح کرد: نقش مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نقشی کلیدی است و نباید در حاشیه قرار بگیرد. این مرکز نباید صرفا نقش تصدی گری داشته باشد، زیرا یکی از مراکز مهم و در متن محسوب می شود. بنابراین این مرکز با داشتن نقش راهبری باید آینده نگری و مطالعات خود را ارتقا دهد.
وی با اشاره به صیانت از آثار پدیدآورندگان در حوزه های فرهنگی و هنری ادامه داد: اینکه فضای سالم مجازی را به گونه هایی ایجاد کرد تا فرصت های آن بیش از تهدیدها باشد از موضوعات قابل ملاحظه ای است که این مرکز باید بر آن توجه بیشتری داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز