روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
ضرورت نگاه ملی به مقوله تبریز ۲۰۱۸

شهردار منطقه ۴ در جلسه بررسی بهسازی شریان های اصلی منطقه برای میزبانی شایسته از گردشگران تبریز ۲۰۱۸، نگاه ملی به این دستاورد بین المللی را حائز اهمیت دانست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴کلانشهر تبریز، در این جلسه که با حضور شهردار منطقه ۴، مدیران عامل سازمان های زیباسازی و پارک ها و فضای سبز و نیز جمعی از مسئولین و کارشناسان برگزار شد، امجدی با بیان اینکه نگاه ملی به این دستاورد بین المللی از چند جهت می تواند برای کشورمان حائز اهمیت باشد، خاطر نشان کرد: این رویداد زمانی برای اکران عمومی عظمت و بزرگی ایران اسلامی در کشورهای اسلامی است.آثار تاریخی متعلق به حکومت های اسلامی در سده های گذشته نمایانگر اهمیت دین مبین اسلام و مذهب تشیع در بین ایرانیان است و تبریز ۲۰۱۸ فرصت خوبی برای عرضه این زیبائی های تاریخی و دینی بر تمامی جهان اسلام است.
شهردار منطقه ۴ گفت: نگاه ملی به تبریز ۲۰۱۸ موجب پایداری گردشگری اسلامی در تبریز و ایران و در نهایت تبدیل به برند گردشگری اسلامی در جهان اسلام خواهد شد.
اکبر امجدی اصلاح نماهای مشرف به مسیرهای اصلی، ترسیم نقاشی های فاخر دیواری، ساماندهی فضای سبز، نصب المان های نوری، نورپردازی محیطی، بهسازی تقاطع های غیرهمسطح، حذف نازیبایی های بصری، ساماندهی مشاغل مزاحم، ساماندهی میدان ستارخان و … را از اقدامات برنامه ریزی شده جهت اجرا در سطح حوزه شهرداری منطقه ۴ برشمرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز