روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 311
  • 407
  • 1,282,542
ضرورت هماهنگی بین رشته ای در صنعت ساختمان

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز بر ضرورت هماهنگی بین رشته ای در صنعت ساختمان تاکیدکرد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز، محمدعزتی که در همایش ملی عمران، معماری و شهرسازی تحت عنوان هنر و صنعت در ساختمان ودر حضورمسئولین کشوری، استانی، اساتید و دانشجویان در دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی برگزار شد سخن می گفت، بر لزوم هماهنگی بین رشته های دخیل در صنعت ساختمان اعم از معماری، عمران و شهرسازی و ضرورت توجه به مباحث هنری در ساخت و سازهای شهری تاکیدکرد.
وی در ادامه با اشاره به حجم گسترده ساخت و ساز در کلانشهرهای کشور و وجود کارگاههای متعدد ساختمانی گفت: اصلاح روش های اجرای ساختمان و صنعتی شدن آن در جهت کاهش مسائل و مشکلات ناشی از روشهای امروزین ساخت و ساز یکی از اصولی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون شهرسازی همچنین تصریح کرد: ضرورت هماهنگی و ارتباط آموزه های علمی و دانشگاهی با مباحث اجرایی، از آن روست که شرایط اقلیمی مناطق و روش های ساخت و سازویژه هر منطقه، در طراحی و اجرا لحاظ شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز