روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 285
  • 826
  • 1,439,551
ضرورت پیگیری پرداخت کامل حقوق نیروهای مسلح

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید حقوق نیروهای مسلح تمام و کمال پرداخت شود، از دولت و امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع درخواست دارم موضوع مذکور را پیگیری کنند.
به گزارش خبرنگاران، نادر قاضی‌پور در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی گفت: بر اساس اصل ۲۸ قانون اساسی باید شرایطی فراهم شود که مردم به شغلی که به آن علاقمند هستند،دست یابند.
نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس جمهور در اصل ۱۲۱ سوگند یاد کرده که به حراست از مرزها و استقرار سیاسی و اقتصادی کشور توجه کند و انجام این مهم بدون وجود نیروهای مسلح امکان‌پذیر نیست،اما شاهد هستیم که امروز حقوق نیروهای مسلح شامل ارتشی ها و سپاهیان به طور کامل پرداخت نشده است.
وی افزود: ارتشی ها و سپاهیان شبانه‌روز از مرزهای جمهوری اسلامی پاسداری می‌کنند؛بنابراین از شما درخواست می‌کنم که به آقای نوبخت دستور دهید حقوق ارتشیان و سپاهیان را به موقع پرداخت کنند،هرکدام از نیروهای مسلح ۷۰۰ هزار تومان از حداقل حقوق کارمندان کمتر دریافتی دارند و با وجود اینکه میزان حقوق پرداختی نیروهای مسلح کمتر است؛اما با این وجود تنها حقوق ۲۳ روز از مرداد ماه به آنها پرداخت شده است.
حقوق نیروهای مسلح باید تمام و کمال پرداخت شود
پزشکیان در پاسخ به اخطار قاضی‌پور گفت:اینکه دولت در خصوص پرداخت حقوق به نیروهای مسلح تأخیر داشته ،قابل قبول نیست.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: دولت نباید به نیروهای مسلح و عزیزانی که در سپاه و ارتش خدمت می‌کنند حقوق ۲۳ روزشان را پرداخت کند؛بنابراین باید موضوع پیگیری شود و باید حقوق نیروهای مسلح تمام و کمال پرداخت شود، از دولت و امیر سرتیپ حاتمی وزیردفاع درخواست دارم موضوع مذکور را پیگیری کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز