روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 957
  • 857
  • 1,394,250
ضرورت چاره‌اندیشی دولت جدید در راستای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری

نمایند ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: دولت جدید باید در زمینه اشتغال و بیکاری جوانان فکر و چاره اندیشی کند.
حجت‌الاسلام سید محمد علی آل‌هاشم طی دیداری با عوامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، با اشاره به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری سال “اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال” نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: دولت جدید باید در زمینه اشتغال و بیکاری جوانان فکر و چاره اندیشی کند، چرا که این موضوع بسیار مهم بوده و باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جوانان، خاطرنشان کرد: اگر مشکل اشتغال و بیکاری جوانان به حداقل برسد، در نتیجه استعدادهای جوانان نابغه شکوفا می‌شود و بسیاری از مشکلات موجود در جامعه حل می‌شود.
وی با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی و رعایت الزامات آن در سازمان‌ها و نهادهای انقلابی، یادآور شد: اقتصاد مقاومتی به معنی افزایش تولید ملی به شرط بهبود بخشیدن به کیفیت مصالح و ترویج فرهنگ برای تولید داخلی بیشتر است.
نماینده ولی‌فقیه در استان، افزود: عدم وابستگی به اقتصاد کشور به نفت و بهره‌برداری از بانک‌ها برای رونق بخشیدن به اقتصاد کلان نیز از جمله معنای اقتصاد مقاومتی است.
وی گفت: در رابطه با بخش بهداشت و درمان، بحث فعال شدن طب سنتی یکی از موارد مهم بوده که در تهران نیز معاونتی تحت این عنوان ایجاد شده، اما در بحث استان‌ها نیاز به تقویت و رونق دارد.
وی تاکید کرد: از همدلی موجود بین تشکیلات ادارای و اجرایی استان که توسط استاندار محقق شده است، قدردانی می‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز