روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 428
  • 323
  • 1,283,676
ضعف دستگاه‌های اجرایی در طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی

رئیس اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در اجرای طرح کارورزی اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ضعیف عمل کرده اند .
جلیل روحانی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان مراغه اظهار داشت: سهم استان آذربایجان‌شرقی از این طرح ۳ هزار و ۷۰۰ نفر که از این تعداد تنها ۴۵۰ نفر ثبت‌نام و جذب دوره‌های کارورزی شده‌اند.دستگاه‌های اجرایی استان از جمله، صنعت، معدن و تجارت و جهادکشاورزی ۸۰ درصد سهیمه استان را برعهده دارند در این طرح ضعیف عمل کرده‌اند.
وی با اشاره به اهمیت آشنایی فارغ التحصیلان با فضای کسب و کار در محیط اداری، بخش کشاورزی، صنعت و معدن گفت: دستگاه‌های اجرایی آنچنان که باید به این طرح اهمیت نمی‌دهند.
رئیس اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی افزود: در شهرستان مراغه نیز سهمیه این طرح ۲۶۳ نفر که از این تعداد تنها برای کارورزی ۱۰۴ نفر در هشت واحد تولیدی و صنعتی عقد قرارداد شده است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مراغه نیز در این جلسه گفت: از ابتدای امسال نزدیک به ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشغال در بخش صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات پرداخت شده است.
مظهریان افزود: این میزان تسهیلات از محل اشتغال فراگیر، اشتغال روستایی و مشاغل خانگی برای ۷۵ طرح پرداخت شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز