روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
ضـــرورت صــرفه جویی در هزینه پروژه های عمرانی کشــــور

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت صرفه جویی در هزینه پروژه های عمرانی کشور تاکید کرد.
سلمان خدادادی در مراسم کلنگ زنی پروژه بازسازی استادیوم ورزشی شهرستان ملکان افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و محدودیت منابع بودجه ای دولت بر همه دستگاه های دولتی و نیروهای وفادار و دلسوز نظام وظیفه است تا در اجرای پروژه های عمرانی حداکثر قناعت و صرفه جویی را پیشه کنند.
وی همچنین از مدیران کارخانجات و صاحبان صنایع بزرگ و کوچک کشور خواست تا با کمترین سرمایه بیشترین بهره وری را در محل کار انجام داده و توجه بیشتر به کیفیت محصولات تولیدی خود داشته باشند.
نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود انجام کارها در وقت مقرر را خواستار شد و اظهار کرد:با تلاش زیاد بنده و مسئولین وقت استان و شهرستان احداث مجموعه ورزشی ۵۰۰۰ نفری در ملکان در دولت قبلی مصوب شده و قرار بود ۱۲ فروردین سال ۹۵ مراسم آغاز عملیات اجرایی آن با حضور عباسی وزیر وقت ورزش و جوانان برگزار شود ولی متاسفانه بخاطر اتمام مهلت دوره هشتم مجلس و دوره نمایندگی بنده و از طرفی فرصت سوزی ها و عدم پیگیری ها این مصوبه باطل گردید.
وی افزود: علیرغم تلاش ها و پیگیری ها طی ۲ سال گذشته موفق به احیای دوباره مجوز ورزشگاه ۵ هزار نفری نشدیم که آخر سر به جایگزینی آن با پروژه بازسازی استادیوم ورزشی فوتبال ملکان راضی شدیم.
سلمان خدادادی با اشاره به وجود جوانان مستعد و قهرمانان کشوری و بین المللی در شهرستان ملکان امکانات ورزشی موجود را در شان مردم قهرمان پرور و جوانان ورزش دوست این شهرستان ندانست و افزود: استادیوم ورزشی ملکان مجهز به چمن مصنوعی و امکانات ورزشی دیگر خواهد بود و تا دو دهه نیاز ورزشی منطقه را مرتفع خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز