روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
طاهران: ناراحتم که همراه تیم امید نرفتم اما نمی‌توانستم تراکتورسازی را رها کنم

علی طاهران درباره آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی گفت: خدا را شکر وضعیت‌مان خوب است. پس از برگشتن از اردوی تهران هم وضعیت‌مان بهتر شده است. فکر می‌کنم بعد از بازی با گسترش فولا بهتر هم می‌شویم. ما فصل سختی پیش‌رو داریم، اما تراکتورسازی هستیم و از هیچ تیمی نمی‌ترسیم. مثل همیشه هم در دیدارهای مختلف برای بردن استقلال و پرسپولیس به میدان می‌رویم. واقعاً سال سختی در انتظار تراکتورسازی است و هواداران باید حمایت‌شان را بیشتر کنند.
وی در خصوص منع شدنش از حضور در اردوی تیم امید توسط باشگاه تراکتورسازی، تصریح کرد: من با تراکتورسازی قرارداد دارم و تابع نظر گل‌محمدی و باشگاه هستم. امیدوارم فدراسیون و باشگاه طوری برنامه‌ریزی که در این میان مشکلی برای هیچ‌کدام‌شان به وجود نیاید. من سال گذشته هم به خاطر تراکتورسازی قید جام‌جهانی را زدم.
بازیکن تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا ناراحت نیست که نتوانسته همراه تیم امید به قزاقستان برود، یادآور شد: ناراحت که هستم، اما نمی‌توانستیم در این شرایط تراکتورسازی را رها کنم. ما به سختی ۱۲، ۱۱ نفر می‌شویم. خودشان باید حساب و کتاب کنند و ببینند که ما بازیکن نداریم.
طاهران با ابراز امیدواری از حضورش در ترکیب تراکتورسازی در لیگ هفدهم، اظهار داشت: من سال گذشته در چند بازی برای تراکتورسازی به‌عنوان بازیکن فیکس به میدان رفتم. امسال هم در بازی‌های دوستانه فیکس بودم. فکر می‌کنم یکی از دلایلی هم که گل‌محمدی نگذاشت همراه تیم امید به قزاقستان بروم همین موضوع بود. امسال تمام تلاشم را می‌کنم که درخشش خوبی در تراکتورسازی داشته باشم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز