روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 257
  • 702
  • 1,334,458
طراحی سومین آسمان خراش بلند لس آنجلس

شهر لس آنجلس برای ساخت سومین آسمان خراش بلند این شهر در سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه ریزی می کند.
طراحی سومین آسمان خراش بلند لس آنجلس وزارت برنامه ریزی شهری لس آنجلس، مطالعات اولیه برای یک آسمان خراش را در آینده برسی می کند که می تواند در سال ۲۰۲۰ اقدام به ساخت کند.
نام آن مرکز فیگوئرا است که ۶۶ طبقه دارد و برای ساخت و ساز در پارکینگ فعلی مجاور به فیگوئرا هتل در پارک جنوبی پیشنهاد همکاری کرده است.
طراحی آن توسط شرکت معماری آر تی کی ال انجام شده که قرار است پس از اتمام کار، این ساختمان را به عنوان سومین و بلندترین ساختمان مرکز شهر لس آنجلس معرفی کنند.
طراحی برج، ترکیبی از شیشه با پایه های سنگی پوشیده شده است، در حالی که سقف با یک شکل از پاراپیت ها به هم می‌رسید. اندازه آن در مجموع ۹۸۴۹۴۰ فوت مربع (۹۱۵۰۰ متر مربع) است، ساختمان شامل ۲۲۰ اتاق هتل، ۲۰۰ واحد مسکونی، و در حدود ۲۲۸۰۰ فوت مربع (۲۱۰۰ متر مربع) از سالنهای و فضای جلسه است.
علاوه بر این، ۹۴،۰۸۰ فوت مربع (۸،۷۰۰ متر مربع) فضای تجاری برای خرده فروشی و رستوران، ایجاد خواهد شد. در پایه ساختمان، ۱۱ سطح پارکینگ زیرزمینی قرار گرفته است.
اگر برنامه های توسعه توسط شورای شهر تصویب شود، مرکز Figueroa در سال ۲۰۲۰ اقدام به ساخت کرده و انتظار می رود تا سال ۲۰۲۳ کامل شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز