روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 317
  • 1,569
  • 1,020,766
طرح‌های باقابلیت سرمایه‌گذاری شناسنامه‌دار می‌شود

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: امکانات و زیرساخت های لازم برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این شهرستان فراهم است و موانع سرراه سرمایه‌گذاری را با راه‌اندازی مرکز حمایت سرمایه‌گذاری هموارخواهیم کرد .
حمید شکری در جلسه کار گروه سرمایه‌گذاری شهرستان مر اغه اظهار داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته قوانین دست پاگیر اداری برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان رفع شده است.
وی گفت: با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی به زودی طرح‌هایی که قابلیت سرمایه‌گذاری دارند شناسنامه‌دار شده و از طریق مرکز حمایت از سرمایه‌گذاری در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد.
حمید شکری با بیان اینکه در مراغه طرح‌ها و فرصت‌های زیادی در بخش کشاورزی، صنعت، معدن، گردشکری و عمران شهری برای سرمایه‌گذاری فراهم است، افزود: با شناسنامه دار شدن طرح‌ها انتخاب و زمینه سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی آسان خواهد شد.
فرماندار شهرستان مراغه افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شرایطی در شهرستان فراهم شده تا سرمایه‌گذاران در مدت زمان کمتری مجوز های لازم برای سرمایه‌گذاری را اخذ و کار را با دلگرمی بیشتر آغاز کنند.
وی با تاکید بر هماهنگی بیشتر دستگاه‌های اجرایی برای صدور مجوز افزود: اخذ دهها مورد استعلام از دستگاه‌های اجرایی در بیشتر موارد سرمایه‌گذاران را دلسرد می‌کند.
شکری گفت: در این شهرستان نزدیک به ۳۵ طرح توسط بخش خصوصی در حال اجرا است و شخصا مشکلات و موانع سر راه سرمایه‌گذاری این واحدها را پیگیری می‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز