روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 222
  • 841
  • 1,328,955
طرح استقبال از « بوی ماه مهر » از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز

طرح استقبال از “بوی ماه مهر” در آستانه بازگشائی مدارس با انجام ساماندهی و پاکسازی محوطه مراکز آموزشی تحت پوشش شهرداری منطقه دو تبریز به پایان رسید.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۲ تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: از سوی تلاشگران نواحی سه گانه حوزه خدمات شهری این منطقه و برای استقبال از بازگشائی مراکز تحصیلی، عملیات ساماندهی و پاکسازی مراکز آموزشی با انجام رفت و روب اساسی تحت عنوان “بوی ماه مهر” خاتمه یافت.
وی افزود: این عملیات از ۱۹ شهریورماه طبق برنامه ریزی منسجم از سوی تلاشگران حوزه خدمات شهری منطقه دو آغاز شده و تا ۲۹ شهریورماه اجرا گردید.
بنابه گفته خوشنواز، امحای آگهی های دیوار نویسی شده، جوشکاری نیمکت های معیوب محوطه مدارس، رنگ آمیزی میله های ورزشی، رسیدگی به وضعیت فضای سبز، ترمیم جداول، شستشوی جوی ها و باکس های زباله، لایروبی و پاکسازی آبروهای مقابل مدارس و… از اعم فعالیت هایی بود که تلاشگران شهرداری منطقه ۲ تبریز در عملیات اجرائی برنامه طرح استقبال از آغاز سال تحصیلی جدید به انجام رساندند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز