روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,282
  • 1,696
  • 1,392,143
طرح تنظیف کامل سطح منطقه ۱۰ و مساجد حوزه در ماه مبارک رمضان

معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه ۱۰ از طرح تنظیف کامل سطح منطقه و مقابل مساجد این حوزه در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد .
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه۱۰ تبریز، سهرابی اعلام داشت: طبق برنامه ریزیهای به عمل آمده پس از طرح پاکسازی سطح منطقه از تبلیغات انتخابات ، طرح بعدی این حوزه تنظیف و پاکسازی سطح حوزه و مقابل مساجد در آستانه ماه مبارک رمضان بود.
معاون خدمات شهری منطقه ۱۰ گفت: این طرح که به صورت دو شیفته آغاز گردید ، شامل خیابانهای اصلی و درجه ۲و۳ بوده و مسیرهائی که مشرف به مساجد و مقابل مساجد می باشد نیز در قالب این طرح گنجانده شده است .
وی گفت: پیاده روها ، جویها ، سقاخانه ها ، آبروها مقابل مساجد، ورودیهای مساجد و… در این طرح قرار گرفته که هم اکنون نیز این اقدامات تداوم داشته و در طول ماه مبارک رمضان نیز در خصوص بحث تنظیف منطقه از هیچ امری فروگذار نخواهیم گذاشت و همچنان تداوم خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز