روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,099
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,311
طرح جنگل کاری عینالی تجربه ای آینده نگرانه برای اقلیم های مشابه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه در بازدید از عینالی اجرای طرج جنگلکاری در عینالی را تجربه ای موفق و آینده نگرانه برای اقلیم های مشابه دانست.
دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه در بازدید از تفرجگاه عینالی با بی نظیر خواندن طرح های در دست اجرای تفرجگاه عینالی در کشور و اقدامات اخیر انجام یافته از تلاش مدیریت و کارکنان سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز قدردانی نمود.
عزیز جوانپور اقدامات اخیر در عینالی را خارق العاده خواند و گفت: توسعه ۲۰۰ هکتاری جنگلکاری در عینالی همچنین اجرای پروژه های مهمی همچون احداث دریاچه و مخازن ذخیره آب در ارتفاعات، سنگ فرش جاده اصلی، احداث پارک پیوند و سایر پروژه های خدماتی ، رفاهی در سه سال اخیر قابل تحسین و نشان از مدیریت جهادی و آینده نگرانه برای تبریز دارد.
وی با بی نظیر خواندن طرح جنگلکاری و تفرجگاهی عینالی در کشور بیان نمود: در شهرهای دیگر کشور که از شرایط اقلیم مشابهی برخوردارند می بایست از تجارب ارزشمند و چندین ساله سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز دراجرای پروژه های عمرانی و توسعه فضای سبز برای ایجاد تفرجگاه های کوهستانی و ایجاد منطقه گردشگری به این زیبایی استفاده کرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز