روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 492
  • 1,575
  • 1,392,928
طرح پویش مردمی « نه به قلیان، مواد مخدر و مشروبات الکلی» در آذربایجان‌شرقی

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه طرح پویش مردمی «نه به قلیان، مواد مخدر و مشروبات الکلی» در این استان خبر داد.
جعفر پاشایی در حاشیه جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر از تشکیل پویش «نه به قلیان، مواد مخدر و مشروبات الکلی» قدردانی کرد و اظهار داشت: اطلاعات و آماری که علوم پزشکی تبریز در این جلسه ارائه دادند بسیار ارزنده و منسجم بودند و این نشان می‌دهد همه مسئولان و مردم وظایف سنگین در این قبال دارند.
وی ادامه داد: در استان آذربایجان‌شرقی در زمینه کنترل با ایجاد مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ و همچنین جمع‌آوری معتادین متجاهر کارهای شاخص و ارزنده‌ای صورت گرفته است ولی در زمینه پیشگیری کمبود فراوانی وجود دارد که باید بر این امر نیز اهتمام داده شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه طرح پویش مردمی در یک موضوع بسیار خوب و شایسته است، تصریح کرد: نباید از دیگر ظرفیت‌های جامعه غافل شویم و اکتفا به پویش کنیم در حالی که استان ما ظرفیت‌های بزرگی در همه ابعاد دارد که می‌توان از وجود علما، نخبگان، دانشگاهیان، مدارس و روحانیت در این زمینه بهره گرفت. وی با تأکید بر اینکه نباید مانند یک پزشک که برای تمام بیماران خود یک نسخه می‌پیچد ما هم برای این موضوع فقط یک راه را برویم، ادامه داد: یک روش شاید برای تعدادی موثر است ولی ممکن است برای خیلی‌های دیگر اثرات و تبعات منفی به دنبال داشته باشد.
پاشایی خاطرنشان کرد: راه‌حل این موضوع با تقسیم کار بین مردم و دستگاه‌ها صورت می‌گیرد تا هرکسی بنابه وظیفه خود کارهایی را انجام دهد و امید است این پویش نیز مقدمه‌ای برای اطلاع رسانی و نجات خیلی از افراد جامعه شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز