روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 725
  • بازدید دیروز: 761
  • کل بازدید ها: 488,205
طوفان ایرما و ساکنان در مسیر ساخت

محل های ساخت و ساز و جرثقیل ها برای ساکنان میامی که در مسیر طوفان ایرما هستند، تهدید کننده است. به ساکنان میامی که در سایه جرثقیل های ساختمانی سنگین وزن هستند گفته اند که خانه های خود راتخلیه کنند، چرا که ممکن است ضربه های شدیدی که با طوفان ایرما وارد شود، سرازیر شوند.شهر میامی با انتشار یک بیانیه در توییتر هشدار داد که شهروندان خطر بالقوه ۲۰ تا ۲۵ جرثقیل در شهر را بر عهده دارند، که این امر برای ورود ایرما در روز شنبه بعد از ظهر است. این جرثقیل برای برج طراحی شده است و مقاومت آن در برابر باد تا ۱۴۵ مایل در ساعت، و نه طوفان رده ۵پیش بینی شده.
معاون مدیر بخش ساختمان میامی، موریس پونز، کسانی که در ساختمانهای کنار جرثقیل ها قرار دارند، به ترک خانه هایشان توصیه میکند.
وی در پاسخ به سوالات در توییتر درباره تخریب جرثقیل ها قبل از طوفان، گفت: “زمان کافی برای این کار وجود ندارد”، زیرا هر جرثقیل دو هفته طول می کشد تا برداشته شود.
طوفان ایرما از سمت کارائیب به عنوان یک طوفان رده ۵ با بالاترین سطح ممکن با سرعت ۱۸۵ مایل در ساعت در حرکت است که قبلا چندین جزیره را ویران کرده است.این امر به دنبال طوفان هاروی است که هفته گذشته باعث ایجاد سیل فاجعه بار در هوستون و دیگر نقاط تگزاس شد. ایلان کلمن، متخصص سوانح طبیعی گفت که برنامه ریزی شهری این شهر به اندازه مقیاس بحران پیشبینی نشده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز