روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
ظرفیت بالای آذربایجان شرقی بـرای کار در حوزه طنز

کارگردان سریال آجی‌بال با تاکید بر اینکه ظرفیت ما برای کار در حوزه طنز بیشتر از پایتخت است گفت: با توجه به محدودیت‌های موجود و کم‌کاری‌های صدا و سیما و نبود منابع باز هم می‌توان گفت ظرفیت بالایی برای کار در حوزه طنز در استان وجود دارد.
قربانعلی طاهرفر کارگردان فیلم آجی بال در نشست خبری با رسانه‌ها که در دفتر آناج برگزار شد با اشاره به پارادوکس موجود در نام فیلم اظهار داشت: نام‌گذاری اسم “آجی بال” برای این فیلم به خاطر این است که خانواده‌ای که تعاملاتشان با محله‌های پایین شهری است با اتفاقاتی تعاملشان به سمت خانواده‌های بالا شهری می‌رود و تلاش بر این است که بدون هیچ بی حرمتی و توهین، مبانی اجتماعی این پارادوکس صورت گیرد.
وی در مورد اینکه چرا قالب کار طنز است گفت: تجربه سال‌ها کار با صدا و سیما و بازیگران شاخص طنز استان و پرمخاطب بودن سریال‌های کمدی باعث انتخاب این رویکرد شد.
قربانعلی طاهرفر با تاکید بر اینکه ظرفیت ما برای کار در حوزه طنز بیشتر از پایتخت است خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌های موجود و کم کاری‌های صدا و سیما و نبود منابع باز هم می‌توان گفت که ظرفیت بالایی برای کار در حوزه طنز در استان وجود دارد.
وی در پاسخ به این سؤال که سریال در چند قسمت تولید شده ابراز داشت: سریال ۶ قسمت در نظر گرفته شده بود اما با توجه هوشمندی و خلاقیت بازیگران این مجموعه و بداهه‌هایی که اضافه می‌کنند تا ۱۰ قسمت تولید شده است.
کارگردان سریال آجی بال با اعتراض به زیاد بودن اصلاحیه‌ها در فیلم افزود: به قدری اصلاحیه‌ها زیاد است در این فیلم که انواعی از خروجی‌ها در سیستم موجود است که باعث به اشتباه افتادن تدوین گران می‌شود و اشکال تفاوت صوت و تصویری طولانی مدت قسمت سوم سریال نیز مربوط به همین موضوع است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز