روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۳
روزنامه ساقی آذربایجان
ظرفیت صنایع تبدیلی و فرآوری در استان رو به اشباع است

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: باید در کیفی سازی صنایع تبدیلی و بسته بندی از علوم و فنون بروز استفاده کنیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، مهندس کریم مهری در جلسه اقتصاد مقاومتی که در اتاق جلسه سازمان برگزار شد، ضمن تشکر از تمامی عوامل کشاورزان، بهره برداران و مدیران شهرستان و استانی بخاطر برگزاری هر چه با شکوه تر مراسمات دهه فجر ۹۶ و با اعلام این مطلب افزود: ظرفیت صنایع تبدیلی و فرآوری در استان رو به اشباع است، باید در کیفی سازی صنایع تبدیلی و بسته بندی از علوم و فنون بروز استفاده کنیم و از احداث واحدهای جدید و اتلاف منابع خودداری کنیم.
کریم مهری گفت: تشکل ها و اتحادیه های کشاورزی متاسفانه بدور از رسالت و وظیفه تعریف شده در اساسنامه تعاونی فعالیت می کنند، لذا نقش مهمی در حل مشکلات تولیدکنندگان نمی توانند ایفا کنند و اگر هم نقشی داشته باشند چندان چشمگیر نیست.
مهری تاکید کرد: معاونتهای بهبود تولیدات دامی و گیاهی و مدیریت تعاون روستایی مکلفند فعالیت تشکلهای زیر بخش را ساماندهی نمایند .
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان ادامه داد: ما از تمام پیشنهادات و انتقادات سازنده در راستای کاهش زمان پاسخگویی ادارات به تقاضای ارباب رجوع استقبال می کنیم.
وی خاطرنشان کرد: هفته منابع طبیعی و درختکاری را در پیشرو داریم، باید از منابع تولید خاک و آب و جنگل حفاظت نماییم تا در آینده در تامین امنیت غذایی و آب شرب مورد نیاز مردم استان و کشور دچار مشکل نشویم.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی کریم مهری در بخش پایانی سخنان خود گفت: ضروریست که باغداران از مراکز دارای شناسنامه، نهال خریداری کنند که نهال های فروخته شده با ضمانت ارائه گردند و فروشنده در مسئولیت های تعریف شده در فروش نهال متعهد و پاسخگو است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز