روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 513
  • 761
  • 1,333,214
ظرفیت های مناسب آذربایجان غربی برای جذب توریست های سلامت

نماینده مردم ارومیه درمجلس با اشاره به همجواری استان آذربایجان غربی با چهارکشور عراق، ترکیه، آذربایجان و ارمنستان،،تصریح کرد:با توجه به پایین بودن هزینه های درمان در کشورمان،می توانیم از ظرفیت های مناسب گردشگری سلامت در استان بهره ببریم و زمینه های لازم در این خصوص فراهم آوریم.
روح الله حضرت پور طلاتپه درگفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص وضعیت بهداشت و سلامت شهرها و استان های مرزی کشور،با اشاره به اینکه با همت و تلاش های جهادی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در این استان مرزی وضعیت خوب و مناسبی برای مردم فراهم شده است،گفت:عملکرد حوزه بهداشت و درمان در استان آذربایجان غربی مطلوب و مناسب بوده و حرکت ها و اقدامات بسیار خوبی جهت توسعه زیرساخت ها ، درمان و سلامت مردم صورت پذیرفته است.
وی با بیان اینکه طی این سال های بیمارستان ۶۵۰ تختخوابی، بیمارستان امام خمینی(ره) و بیمارستان بانوان در جهت خدمات دهی مطلوب به مردم استان مرزی آذربایجان به بهره برداری رسیده و توانسته در روند بهداشت و سلامت مردم موثر باشد،اظهارداشت: تمام همت و تلاش مراکز بهداشتی و درمانی استان در جهت سلامت و خدمات دهی مطلوب به مردم بوده و حتی به مردم در نواحی مرزی رسیدگی خوبی صورت گرفته است.
روح الله حضرت پور طلاتپه عضوکمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به همجواری استان آذربایجان غربی با چهار کشور عراق، ترکیه، آذربایجان و ارمنستان ، تصریح کردک با توجه به پایین بودن هزینه های درمان در کشورمان، می توانیم از ظرفیت های مناسب گردشگری سلامت در استان بهره ببریم و زمینه های لازم در این خصوص فراهم آوریم.
وی با تاکید براینکه باید از ظرفیت های موجود بهداشت و درمان در استان برای جذب سرمایه و ارزآوری استفاده مطلوب صورت بگیرد، گفت:زیرساخت های مناسبی طی سال های اخیر توسط مسئولان دلسوز استان برای بهداشت و سلامت مردم فراهم شده که باید از این بسترها برای پیشرفت استفاده کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز