روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 591
  • 1,696
  • 1,391,452
ظریف از گسترش خشونت و افراط گرایی در منطقه ابراز تاسف کرد

وزیر امور خارجه با اسفبار توصیف کردن گسترش تروریسم، خشونت و افراط گرایی در منطقه، همکاری کشورها برای کنترل این وضعیت را ضروری برشمرد.
به گزارش اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، محمدجواد ظریف در دیدار «جوی بیمها» قائم مقام وزارت امور خارجه زیمبابوه از مواضع ضد استعماری این کشور تمجید کرد.
وزیر امور خارجه همچنین در این دیدار آمادگی کشورمان را برای در اختیار گذاشتن تجربیات و دانش بومی در زمینه انرژی و فناوری های نوین اعلام داشت.
ظریف اظهار امیدواری کرد: ایران و زیمبابوه با استفاده از ظرفیت های موجود بتوانند آینده بهتری از همکاریهای دوجانبه را رقم بزنند.
در این دیدار طرفین نسبت به توسعه هرچه بیشتر روابط دو کشور در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی بویژه در زمینه کشاورزی تبادل نظر کردند.‌

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز