روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 659
  • 773
  • 1,386,892
عارف:اعتماد مردم را سرمایه اصلی خود می دانیم

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتماد مردم را سرمایه اصلی خود می دانیم، گفت: حفظ این سرمایه برای ما مهم بوده و باید پاسخ مطالبات مردم را بدهیم.
«محمدرضا عارف» در نشست مشترک مجمع نمایندگان شهر تهران و منتخبان شورای پایتخت که در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: مردم تهران در ٧ اسفند سال ٩۴ اعتماد کامل خود به فهرست امید را نشان دادند و بار دیگر در ٢٩ اردیبهشت این اعتماد تکرار شد و ما این اعتماد مردم را سرمایه اصلی خود می دانیم و قطعا آنچه برای همه ما مهم است حفظ این سرمایه و پاسخ به مطالبات مردم است .
‎نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: با تعهدی که دادیم مردم به لیست امید رای دادند، لذا همان زمان اعلام کردیم اگر فهرست امید برای شورا به طور کامل رای آورد، شورای ۵۱ نفره امید را تشکیل می دهیم.
‎عارف به برگزاری جلسات متعدد مجمع نمایندگان شهر تهران با اعضای شورای چهارم، استاندار و دیگر مسئولان استانی و شهر تهران اشاره کرد و ادامه داد: قطعا ارتباط میان شورای شهر و مجمع نمایندگان تهران باید نزدیک تر از گذشته باشد.
‎وی یادآور شد: در ۲۲ مرکز استان لیست امید اکثریت شورا را در اختیار دارد و در این میان در تعداد زیادی از شهرها نیز همچون تهران به طور کامل به پیروزی رسیده است.امیدوارم پس از همکاری دوجانبه مجمع نمایندگان و شورای شهر، به سمت همکاری چهارجانبه میان مجمع نمایندگان، شورای شهر، استانداری و شهرداری تهران حرکت کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز