روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 336
  • بازدید دیروز: 1,903
  • کل بازدید ها: 467,163
عارف:اعتماد مردم را سرمایه اصلی خود می دانیم

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتماد مردم را سرمایه اصلی خود می دانیم، گفت: حفظ این سرمایه برای ما مهم بوده و باید پاسخ مطالبات مردم را بدهیم.
«محمدرضا عارف» در نشست مشترک مجمع نمایندگان شهر تهران و منتخبان شورای پایتخت که در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: مردم تهران در ٧ اسفند سال ٩۴ اعتماد کامل خود به فهرست امید را نشان دادند و بار دیگر در ٢٩ اردیبهشت این اعتماد تکرار شد و ما این اعتماد مردم را سرمایه اصلی خود می دانیم و قطعا آنچه برای همه ما مهم است حفظ این سرمایه و پاسخ به مطالبات مردم است .
‎نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: با تعهدی که دادیم مردم به لیست امید رای دادند، لذا همان زمان اعلام کردیم اگر فهرست امید برای شورا به طور کامل رای آورد، شورای ۵۱ نفره امید را تشکیل می دهیم.
‎عارف به برگزاری جلسات متعدد مجمع نمایندگان شهر تهران با اعضای شورای چهارم، استاندار و دیگر مسئولان استانی و شهر تهران اشاره کرد و ادامه داد: قطعا ارتباط میان شورای شهر و مجمع نمایندگان تهران باید نزدیک تر از گذشته باشد.
‎وی یادآور شد: در ۲۲ مرکز استان لیست امید اکثریت شورا را در اختیار دارد و در این میان در تعداد زیادی از شهرها نیز همچون تهران به طور کامل به پیروزی رسیده است.امیدوارم پس از همکاری دوجانبه مجمع نمایندگان و شورای شهر، به سمت همکاری چهارجانبه میان مجمع نمایندگان، شورای شهر، استانداری و شهرداری تهران حرکت کنیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز