روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 653
  • 1,001
  • 1,356,992
عاشقی هم به وقت خودش عالمی دارد …..

عاشقی پولی نیست، یعنی اصلا با هیچ چیز عوض نمی شود. عاشق بودن عشق می خواهد و دل و جرات، صداقت و پاکی، معرفت و جان سپردن.
عشق را با جان می خرند و با تاوان معشوقی می پردازند. خیلی ها عاشق شدند اما تاوان ندادند، در وقت عاشقی معشوق را رها کردند، عده ای هم عاشق شدند و با سربلندی به معشوق رسیدند که کم هم نیستند.
مقصود از عاشقان، مادران دل سوخته و به ظاهر خوش و در دل کوهی از غم و اندوه؛ شهدا هستند.
ای به قربان چهره غمگین و کمر خمیده ات؛ مادر، که هر سال دم عیدی با آن حال بی حالی اطاق پسرت را صفا می دهی، ای به قربان صبرو استقامت چندین ساله ات که با زخم زبان دشمنان اهل بیت(ع) و ولایت، قد خم نکردی تا مبادا به وصیت فرزندت که گفته بود: « مادرم مبادا دشمن قد خمیده تو را ببیند» ، عمل نکرده باشی.
مادر است دیگر چکار کند، چندین سال تر و خشکش کرده بود، برایش آرزوهای زیادی داشت، امید دوران پیری بود، اما خب عاشقی هزینه می خواهد! مادرم هم با پاره تن پرداخت کرد تا در محضر حضرت رباب شرمنده نباشد. مادرم نگران نباش، پسران دیگرت هنوز هستند که عشق به معشوق دارند و در مقابل یزیدان زمان با اقتدار ایستاده اند تا خون پاک فرزندان آسمانی شما به هدر نرود. خاطر جمع باش که شهدا نظاره گر اعمال و کردار ما هستند، هر کسی که در هر مقامی بخواهد لطمه ای به این نظام وارد کند، به حمایت آقا امام عصر (عج) با عصای ولایت سرنگون می شود. به قلم : علی اسکندری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز