روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 318
  • 761
  • 1,333,019
عامل جنایت گرگان در یک قدمی چوبه دار

عامل قتل در چهارراه تابلوی گرگان با استیذان حکم قصاصش در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.
هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان گفت: این فرد سه سال پیش در چهارراه تابلوی گرگان، همسر سابقش را با ضربات چاقو از پای درآورد.
وی با بیان این که این فرد با کمک مردم و توسط پلیس دستگیر شد، افزود: پس از تحقیقات و اقرار متهم، حکم قصاص صادر و پس از تائید در دیوان عالی کشور برای اجازه اجرای حکم (استیذان) به دفتر رئیس قوه قضاییه ارسال شد. استیذان حکم این فرد بتازگی به استان ابلاغ و پرونده برای اجرای حکم قصاص به واحد اجرای احکام گرگان فرستاده شد.
وی با بیان این که قصاص این فرد با درخواست خانواده مقتول اجرا خواهد شد، افزود: برخلاف آنچه پیشتر در فضای مجازی منتشر شده بود حکم این فرد در ملأ عام نخواهد بود.
متهم به قتل به نام «پویا» هم در پلیس آگاهی گفت: مقتول، همسر سابقم بود. چهار سال قبل با هم ازدواج کردیم، اما هر چه تلاش کردیم، نتوانستیم مشکلمان را حل کنیم بنابراین با بالا گرفتن درگیری و اختلاف‌هایمان تصمیم به جدایی گرفتیم. دیگر با او کاری نداشتم تا این‌که چند روز پیش از حادثه متوجه شدم او با فردی آشنا شده و قصد ازدواج مجدد دارد. خیلی عصبانی بودم تا این‌که روز حادثه چوبدستی و چاقو تهیه کردم و راهی آرایشگاه سابق همسرم شدم. در میان راه همسرم را دیدم و به‌ طرف او حمله کردم و این جنایت رقم خورد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز