روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 35
  • 384
  • 1,279,952
عامل شهادت مأمور پلیس پای میز محاکمه

پسر جوان موادفروش که مأمور گشت کلانتری را هدف شلیک مرگبار قرار داده بود، در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی محاکمه شد.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، این جنایت سحرگاه ۲۲ مهر سال ۹۳ هنگامی رخ داد که سروان محمدحسین جلالی ۲۷ ساله مأمور کلانتری هنگام گشت در بزرگراه حکیم به سرنشین خودروی پراید مشکوک شد و دستور ایست داد. لحظاتی بعد راننده پراید ایستاد، اما ناگهان دیگر سرنشین خودرو به سوی مأمور کلانتری اسلحه کشید و شلیک کرد که پلیس جوان در دم به شهادت رسید.
عامل جنایت و همدستش در حال فرار بودند که متهم اصلی از سوی سرباز وظیفه همراه مأمور گشت دستگیر شد.
محمود – ۲۱ ساله – پس از انتقال به اداره آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و به جنایت اعتراف کرد.وی از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری منتقل شد تا محاکمه شود.در ابتدای جلسه نماینده دادستان پس از خواندن کیفرخواست، برای عامل شهادت پلیس جوان درخواست مجازات کرد.
سپس پدر و مادر پلیس شهید خواستار قصاص عامل شهادت فرزندشان شدند.در ادامه جلسه، متهم پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود گفت: «روز حادثه من شلیک نکردم بلکه پسرخاله‌ام که موادفروش بود، مأمور کلانتری را کشت!»این در حالی است که متهم به قتل پیش از این نیز به اتهام تیراندازی تحت تعقیب قرار گرفته بود.در ادامه قاضی عبداللهی خطاب به متهم پرسید: اسلحه را از کجا آوردی؟! اما او سکوت کرد و گفت: هیچ حرفی ندارم.بدین‌ترتیب پس از پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا حکم خود را صادر کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز