روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 342
  • 948
  • 1,355,680
عباسی: اگر ناداوری نبود تراکتور را شکست می دادیم

مالک باشگاه سیاه جامگان مشهد گفت: اگر ناداوری بازی با تراکتور نبود ما بازی را برنده بودیم.
محمدرضا عباسی در حاشیه مراسم معارفه اکبر میثاقیان اظهار داشت: ابتدا از خداداد عزیزی تشکر می کنم. او بار تیم را کشید. با تمام سختی ها ساخت. خداداد خیلی زحمت کشید. فشار زیادی هم روی او بود. خسته شد و دیگر نتوانست ادامه بدهد.
مالک باشگاه سیاه جامگان مشهد در ادامه افزود: برای خداداد آرزوی موفقیت دارم. امروز در خدمت کسی هستیم که یکی از سرشناسان فوتبال مشهد است. اکبر میثاقیان از ابتدا کنار ابومسلم بوده است. آقای میثاقیان اصرار دارد که خود خداداد هم باشد ولی با این حال به نظر آقای عزیزی احترام می گذاریم. گشایشی انجام شد. خدا صدای ما را شنید ولی مسئولین نشنیدند.
عباسی مالک باشگاه سیاه جامگان مشهد در پایان گفت: بچه های ما هیچ چیز نداشتند ولی کار خود را در زمین انجام می دادند. با تمام سختی ها کنار آمدند و اگر ناداوری بازی با تراکتور نبود ما بازی را برنده بودیم. امیدوارم با آقای میثاقیان و به لطف آقا امام رضا سهمیه را حفظ کنیم و تیم را بالا بیاوریم و سرمان را بالا نگه داریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز