روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 124
  • 761
  • 1,332,825
عبور ۵۰ میلیون مسافر خارجی از آسمان ایران

رئیس قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا تاکید کرد:روزانه بیش از ۱۴۰۰ هواپیمای مسافربری و خارجی از هوای ایران عبور می‌کنند چراکه امن‌ترین فضا در منطقه آشوب‌زده منطقه متعلق به ایران است.
او با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند «قرارگاه پدافند جز خطوط مقدم و اصلی است و شما هستید که تهدیدات دشمنان را خنثی می‌کنید»، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی خاطرنشان کرد: امن‌ترین فضا در منطقه آشوب‌زده منطقه متعلق به ایران است. با عبور ۵۰۰ هزار ترانزیت تجاری از فضای هوایی در سال گذشته از ایران فارغ از تهدیدات نابخردانه استکبار جهانی، سازمان هوانوردی امن‌ترین فضا را از آن کشور شهیدان دانست و با عبور ۵۰ میلیون مسافر خارجی امنیت اقتصaادی و حقوق بشر ایران و اسلامی را با مشارکت ارتش، سپاه و سازمان هواییمایی به جهانیان نشان داده شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز