روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 89
  • 374
  • 1,283,014
عدول از قوانین و انحراف از بودجه قابل قبول نیست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مولاخواه شهردار منطقه یک در دیدار با معاونین، مدیران و مسئولین منطقه اعلام داشت: عدول از قوانین و انحراف از بودجه به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
مولاخواه ضمن اعلام این مطلب افزود: وظایف شهرداری بسیار مهم، اساسی و حساس می باشند و باید با دقت در انجام صحیح آن ها به دور از حاشیه و در حوزه قانونی گام برداشت.وظایف ما و عملکرد طبق قانون در چارچوب بودجه تعیین گشته و انحراف از آن به منزله تخطی می باشد و قابل قبول نیست، پس این وظایف تعیین شده به درستی باید اجرا گردد و خروج از بودجه یقیناَ مشکلات عدیده ای را در پی خواهد داشت و شاید جبران ناپذیر باشد. مولاخواه در خصوص تکریم ارباب رجوع و احترام به جایگاه ویژه آنان این نکته را مهم بر شمرد اعلام داشت: با رعایت انضباط اداری و اصول شهروند مداری حل مشکلات آنان را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم و باعث طولانی شدن پروسه کاری و درخواست های آنان نگردیم.با سرعت و دقت در جهت اتمام پروژه های عمرانی تلاش نمائیم و تأخیر و سهل انگاری در کارها قابل جبران نخواهد بود و به همین دلیل باید پروژه های قبلی سیری تند را پیش رو داشته و به بهره برداری برسند. مولاخواه به دقت در عدم پذیرش درخواست های غیرمجاز و غیرقانونی اشاره نموده و اعلام داشتند که هر حرکتی در منطقه باید روی ریل قانونی و چرخه اداری حرکت نماید و فصل الخطاب ما قانون بوده و فرد یا افراد خاطی باید در این خصوص پاسخگو باشند تا خدایی نکرده حقی از کسی ضایع نگردد و همیشه خالق بزرگ را حاضر و ناظر دیده و برای پیشرفت اهداف و خدمت رسانی به موقع به مخلوق از هیچ امری فروگذار نگردیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز