روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 533
  • 693
  • 1,436,682
عراق نسبت به دوره قبل ضعیف‌تر شده است ایـران و ویتنـام تیم‌های قـدر هستند

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال عراق پیش بینی کرد که این تیم نسبت به دوره قبل جام ملت‌های آسیا مشکلات بیشتری داشته باشد.
تیم ملی فوتبال عراق باید در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با تیم‌های ایران، ویتنام و یمن در مرحله گروهی رقابت کند. عباس عبید کاپیتان سابق تیم ملی عراق درباره پیش‌بینی خود از عملکرد این تیم در جام ملت‌های آسیا گفت: من فکر می‌کنم عراق نسبت به دوره قبل ضعیف‌تر شده است. در دوره قبل بازیکن بزرگی چون یونس محمود در تیم ما بود. در این دوره سطح بازیکنان مثل دوره قبل نیست. البته من دو دیدار دوستانه عراق برابر آرژانتین و عربستان را دیدم. شکست برابر آرژانتین که طبیعی بود ولی عملکرد خوبی از تیم برابر عربستان دیدم.
رقابت‌های لیگ عراق اکنون تعطیل شده و تیم ملی عراق قرار است اردویی ۲۰ روزه در قطر داشته باشد تا خودش را برای جام ملت‌های آسیا آماده کند.
عبید در پایان گفت: من فکر می‌کنم باید از این زمان باقی مانده که تقریبا یک ماه است قبل از جام ملت‌های آسیا استفاده کنیم و تیم به شرایط خوبی برسد. در گروه ما ایران و ویتنام تیم‌های قدر و خوبی هستند. من پیش‌بینی می‌کنم عراق بتواند به یک چهارم نهایی برسد ولی بعید می‌دانم، تیم بتواند به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌ها صعود کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز