روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 360
  • 798
  • 1,333,859
عزل و نصب شتابزده فرمانداران جهت ابقای رحمانی فضلی تکذیب شد

مدیرکل سیاسی وزارت کشور ضمن رد خبرِ منتشر شده در فضای مجازی با تیتر عزل و نصب شتابزده فرمانداران جهت ابقای رحمانی فضلی توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.
در پی انتشار خبری غیر صحیح در یک کانال تلگرامی با تیتر «عزل و نصب شتابزده فرمانداران جهت ابقای رحمانی فضلی»، محمدامین رضازاده مدیرکل سیاسی وزارت کشور، ضمن رد این خبر و تأکید بر ضرورت توجه رسانه ها به صحت و اتقان اخبار تولیدی و بازنشری گفت: آنچه در این خبر با عبارت “فشار روزهای اخیر از سوی قائم مقام محترم وزیر در امور مجلس و هماهنگی استانها به اداره کل سیاسی” مطرح شده، خلاف واقع است.
مدیرکل سیاسی وزارت کشور افزود: از ۸ شهرستان نامبرده شده در این خبر، فقط در یک مورد، گزینه جایگزین تصدی مسؤولیت فرمانداری، رسماً از سوی استاندار، پیشنهاد شده و در سایر موارد تاکنون پیشنهادی صورت نگرفته است.
رضازاده تأکید کرد: در دوران فعالیت آقای رحمانی فضلی در وزارت کشور، در قریب به اتفاق موارد تعیین فرمانداران، روند قانونی پیش بینی شده برای انتصاب فرمانداران که شامل پیشنهاد از سوی استاندار، بررسی و ارزیابی در دفتر امور سیاسی وزارت کشور، تأیید نهائی معاونت سیاسی و صدور حکم از سوی وزیر محترم کشور است، اجرا شده و در برخی مواردِ نادر و انگشت شمار، بر اساس ملاحظات جامعی که وجود داشته است، در چارچوب اختیارات قانونی وزیر کشور اقدام شده است .
رضازاده افزود: تعامل با ارکان نظام و دستگاه های ذیربط، برای پیشبرد سیاست های دولت در مناطق مختلف و ایجاد ثبات و آرامش در کشور، اجتناب ناپذیر و بلکه ضروری است و وزیر محترم کشور در دولت یازدهم در اجرای سیاست های رئیس جمهور منتخب ملت؛ جناب آقای دکتر روحانی همواره وفادار، استوار و با اقتدار بوده است و اهل برخی تعاملات غیرصحیح و احیاناً باج دادن و امثال آن نیستند و نیازی هم به چنین رفتارهایی وجود ندارد. چرا که با توجه به عملکرد قوی، اعتماد متقابل و ارتباط خوب ایشان با نمایندگان محترم، به نظر می رسد از مجلس شورای اسلامی رأی بالایی اخذ خواهد کرد

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز