روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 621
  • 773
  • 1,386,854
عزم تراکتور برای قهرمانی در جام حذفی

داور : کمیل غلامی
کمک ها : حمید غمزه و مرتضی کاظمیان
اخطار : مسلم حق شناس (۲۷) از برق نوین شیراز
سروش رفیعی (۶۷) از تراکتورسازی
تراکتورسازی :
محمدرضا اخباری ، خالد شفیعی (محسن بنگر۸۲) ، هادی محمدی ، محمد ایرانپوریان ، محمد مهدی زاده ، مهدی کیانی ، محمد نوری ، سروش رفیعی ، محمد ابراهیمی (مهدی شریفی۸۸) ، لوسیانو ادینیو (جاسم کرار۷۱) و فرزاد حاتمی
سرمربی : امیر قلعه نویی
برق نوین شیراز :
مسلم حق شناس ، محمد بهروز برشنه ، احمد نصیری ، محمدرضا فیروززاده ، سعید مرتضوی (صادق رضایی۷۹) ، پوریا آریایی ، سعید خردمند ، قاسم رومی ، مهرداد علیزاده ، شایان کارگر و وحید شاکر (پوریا زارع۸۸)
سرمربی : وحید رضایی
گل اول تراکتورسازی : در دقیقه ۳۸ مسابقه تراکتورسازی صاحب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه شد . سروش رفیعی پشت توپ ایستاد و ارسال زیبایی انجام داد که توپ روی سر محمد نوری نشست و ضربه او به کنج دروازه برق نوین شیراز رفت .
گل دوم : در دقیقه ۶۱ مسابقه محمد ابراهیمی در جناح چپ صاحب توپ شد و پس از عبور از یک بازیکن برق شیراز توپ را ارسال کرد . ضربه سر فرزاد حاتمی از داخل محوطه شش قدم با برخورد به مدافع حریف تغییر مسیر داد و وارد دروازه برق شد .
شرح بازی :
تراکتورسازی همانطور که پیش بینی می شد بازی را بهتر را شروع کرد . شاگردان قلعه نویی با استفاده از تجربه بالای خود بسیار منطقی و محتاطانه به سمت دروازه برق توین شیراز نزدیک می شدند و در این بین موقعیت هایی نیز به دست آوردند . آنها در اواخر نیمه نخست روی یکی از همین فرصت ها به گل رسیدند . تیم شیرازی نیز در نیمه نخست کار خاصی نتوانست روی دروازه تراکتورسازی رقم بزند تا سرخپوشان تبریزی با برتری یک بر صفر به رختکن بروند .
در نیمه دوم بازی جذاب تر دنبال شد . اگر چه تراکتورسازی باز هم تیم برتر میدان بود اما وقتی گل دوم این تیم به ثمر رسید ، بازیکنان کمی محتاط تر کار کردند تا فضا به تیم برق برسد . تیم شیرازی برای رسیدن به دروازه تراکتورسازی تلاش کرد و چند فرصت هم کسب کرد اما در نهایت در گل زنی موفق نبود . تراکتورسازان هم به خوبی بازی را کنترل کردند تا پیروزی را به دست آورند و راهی یک چهارم نهایی شوند .
بهترین بازیکن زمین :
محمد ابراهیمی در روزی که سعید آقایی زوج او در جناح چپ غایب بود ، عملکرد فوق العاده ای داشت . ابراهیمی توانست در این مسابقه نفوذهای خوبی داشته باشد و بارها مدافعین تیم برق را اذیت کرد . پاس گل دوم تراکتورسازی به حاتمی را نیز ابراهیمی ارسال کرد . امیرغلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز