روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
عشق یک طرفه جنایت آفرید

مکانیک جوان که به خاطر دختر مورد علاقه‌اش، پسر جوانی را کشته بود، در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
در این جنایت که سحرگاه بیست و هفتم مهر سال ۹۴ در باغ آذری تهران رخ داد پسر جوانی به نام «سعید» – ۲۸ ساله – با ضربات چاقو به قتل رسید و کارآگاهان در جریان تحقیقات دریافتند ضارب، پسر ۲۸ ساله‌ای به نام «مهرداد» بوده است که بلافاصله وی دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل اعتراف کرد. متهم از زندان به شعبه پنجم دادگاه کیفری انتقال یافت تا محاکمه شود.
در این جلسه دادگاه که به ریاست قاضی «بابایی» و با حضور قاضی «تولیت» – مستشار دادگاه – برگزار شد، نماینده دادستان متن کیفرخواست علیه متهم را خواند و سپس اولیای دم (مادر و برادر مقتول) خواستار قصاص برای عامل جنایت شدند. آنگاه «مهرداد» در برابر قضات ایستاد تا به سؤالات پاسخ دهد.
سابقه کیفری داری؟نه، هرگز.
شغلت چه بود؟مکانیک یکی از نمایندگی‌های شرکت‌های خودروساز در تهران بودم.
چه اتفاقی افتاد که دست به چاقو شدی؟برای دفاع از جانم از چاقویی که دست مقتول بود استفاده کردم.اما باورکنید به هیچ عنوان قصد کشتن او را نداشتم. اگر از خودم دفاع نمی‌کردم مقتول و دوستانش مرا می‌کشتند.
علت نزاع و درگیری چه بود؟من در محل کارم با دختر جوانی به نام «فرشته» که منشی دفتر بود آشنا شدم و به نظرم دختر خوبی می‌آمد چند باری او را با موتورسیکلت به منزلش رساندم و بعد تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم.مدتی گذشت تا اینکه یک روز متوجه شدم فرشته سر کار نیامده و نگرانش شدم. او به من گفته بود که پسران محل مزاحمش می‌شوند…. با تلفن همراهش تماس گرفتم اما او پاسخی نداد. من هم در محله‌شان جلوی در خانه آنها رفتم اما هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد.ولی پس از چند دقیقه پسران محله را دیدم که با قمه و چاقو به من حمله کردند… خودم هم شوکه شده بودم و نمی‌دانستم چرا آنها به من حمله کرده‌اند.
آیا فرشته هم تو را دوست داشت؟نمی‌دانم – بعد از این ماجرا بود که فهمیدم فرشته اصلاً علاقه‌ای به من نداشته و قرار بوده با پسری که من او را کشتم ازدواج کند. گویا خود فرشته از آن جوان خواسته بود که همراه با دوستانش با من درگیر شوند.و…
چاقو را از کجا آورده بودی؟آن چاقو مال من نبود هنگام درگیری چاقو را از دست مقتول گرفتم. حتی کف دستم هم به خاطر همین موضوع بشدت زخمی شد.
چرا به آن محله رفتی؟چون فرشته جواب مرا نمی‌داد نگرانش بودم، من هم برای دیدنش به محله آنها رفتم.
رابطه تو با فرشته در چه حد بود. آیا با هم رابطه پنهانی هم داشتید؟هرگز، حتی می‌خواستم با او ازدواج کنم. پس دلیلی نداشت رابطه‌ پنهانی داشته باشیم. من او را قلباً دوست داشتم.
چند نفر در درگیری شرکت داشتند؟۴ یا ۵ نفر بودند.
بعد از اینکه چاقو را به سینه مقتول زدی کجا رفتی؟آنقدر ترسیده بودم که پا به فرار گذاشتم اما چند روز بعد دستگیر شدم.پس از اظهارات متهم وپایان جلسه محاکمه، قضات وارد شور شدند تا دراین باره تصمیم بگیرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز