روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 1
  • 184
  • 1,596
  • 1,022,229
عشوری: فعلا درباره برخی مسائل سکوت می‌کنم

هافبک تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد تیمش نسبت به اوایل فصل افت کرده و باید شرایط قبل را جبران کند.
سینا عشوری درباره تساوی تیمش مقابل فولاد، نیمکت نشینی اش در ترکیب تراکتور، حواشی ایجاد شده پیرامون خودش و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:
موقعیت هایمان از فولاد بیشتر بود
در نیمه نخست دیدار با فولاد، برتری با تیم حریف بود اما در نیمه دوم ما بهتر کار کردیم. توانستیم در نیمه دوم عملکرد خوبی برجای بگذاریم اما روی بی دقتی موقعیت هایمان را از دست دادیم. بازی سختی برایمان بود اما حیف شد که نتوانستیم پیروزی را از آن خود کنیم. به قول امیر قلعه نویی تیمی که قهرمانی می خواهد، باید ریاضت بکشد. ما هم تلاش می کنیم تا در آینده شرایط بهترین برای خود رقم بزنیم.
احترام به تصمیم سرمربی
بازی نکردنم در بازی با فولاد صلاحدید کادرفنی بود. به هر حال ناراحتم از اینکه در ترکیب نبودم اما به تصمیم امیر قلعه نویی احترام می گذارم و تلاش می کنم تا در آینده نظر مساعد او را جلب کنم.
سکوت می کنم
امیرخان مربی است که سال گذشته برای بازگشتم به فوتبال خیلی به من کمک کرد. او اعتماد به نفس مرا بالا برد و واقعا از ته قلبم دوستش دارم. قلعه نویی برای من قابل احترام است و تابع تصمیماتش هستم اما یکسری مسائل پیش آمده که فعلا درباره اش سکوت می کنم. انشاءالله با تمرین بیشتر به ترکیب برمی گردم.
مثل بعضی نمک نمی خورم و نمکدان بشکنم
امیرخان قبل از بازی با فولاد برخی صحبت ها با من انجام داد که نمی خواهم چیزی در این باره بگویم. او برای من قابل احترام است و حتی اگر ۱۰ بازی هم روی نیمکت بنشینم، اعتراضی نمی کنم و تلاشم را برای رسیدن به ترکیب دوچندان می کنم. من مثل بعضی ها نیستم که نمک بخورم و نمکدان بشکنم.
نقش بازیکنان در نیمکت نشینی؟
هیچ بازیکنی در نیمکت نشینی من نقش نداشته است. همه بازیکنان تراکتورسازی با هم رفیق هستند و همه تلاش می کنند تا تیم موفق باشد. من هم هدفی جز این مساله ندارم.
تراکتورسازی افت کرده است
قبول دارم تراکتورسازی افت کرده است. ما نسبت به اول فصل شرایط خوبی نداریم اما تلاش می کنیم تا در آینده همه چیز را جبران و هواداران خوب خود را خوشحال کنیم.
دربی تبریز سخت است
تیم گسترش فولاد تیم قابل احترامی است. این تیم از نظر بازیکن و کادرفنی شرایط مطلوبی دارد و کار سختی داریم. از خدا می خواهم که کمک کند تا بتوانیم ۳ امتیاز دربی تبریز را کسب کنیم و شرایط مان بهتر شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز