روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 427
  • 826
  • 1,439,693
عضو شورای شهر تبریز: طـرح « ایجـاد آکـادمی ورزش شهـرونـدی »

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به تاثیر ورزش در پرورش انسان‌ها، گفت: باید در مناطق کم برخوردار بر روی ورزش تمرکز کنیم و ایجاد آکادمی ورزش شهروندی به زودی از سوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، به صحن شورا آورده خواهد شد. سعید نیکوخصلت در جلسه این هفته شورای شهر تبریز بیان کرد: با توجه به این که نشست آتی شورای شهر به قلع و قمع درختان تبریز اختصاص خواهد داشت، از این رو در این جلسه از پرداختن به این موضوع خودداری می‌کنم .
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه فصل درختکاری را پیش رو داریم، لازم است که شهرداری تبریز برنامه‌های خود را جهت حضور موثر در این عرصه ارائه کند .
وی با بیان این‌که سال گذشته تجربه کاشت ۱۵۰ هزار اصله درخت را داشته‌ام و امسال باید برای کاشت ۵۰۰ هزار اصله اقدام کنیم، افزود: از همین امروز باید برای جایگزینی سنت کاشت سبزه برنامه داشته باشیم و رسومات گذشته را با کاشت نهال در روز ۱۳ به در جایگزین کنیم .
عضو شورای شهر تبریز با تاکید بر این‌که در مدیریت پروژه‌ها، تمامی اعضا دغدغه‌های لازم را دارند، افزود: اگر بتوانیم پرداختی به کارشناسان شورا را افزایش دهیم، حاصل آن پایش و نظارت بهتر بر امور اجرایی خواهد بود .
وی با اشاره به این‌که ستاد آب ایجاد شده در شهرداری تبریز، برای تدوین نظام جامع آب ورود کرده است، افزود: به نظر می‌رسد در مدیریت آب‌های سطحی توفیقات خوبی به دست آورده‌ایم.
وی در ادامه خواستار شد: شهرداری تبریز در خصوص ایجاد مرکز مدیریت حیوانات شهری به شورای شهر گزارش ارائه کند.
نیکو خصلت مناسب سازی فضاهای شهری برای معلولین را یکی از موضوعات ضروری برشمرد و گفت: باید این موضوع به صورت جدی تر در دستور کار شهرداری و شورای شهر قرار گیرد .
وی در پایان تاکید کرد: از اساتید دانشگاهی خواستاریم به پایش مشکلات شهری اقدام کرده و نسبت به ارائه راهکارهای لازم اقدام کنند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز