روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 40
  • 514
  • 1,144,809
عضو هیات رییسه مجلس: دولت برای افزایش قیمت بنزین احتیاج به مجوز مجلس ندارد

محمدعلی وکیلی در مورد مخالفت مجلس با افزایش قیمت بنزین گفت: تصمیمی که در مجلس در جلسه با وزرا دولت در مورد افزایش قیمت بنزین گرفته شد با رای استمزاجی بود و این به معنی تکلیف به دولت نیست و مجلس قانون جدیدی در مورد قیمت حامل های انرژی وضع نکرد.
این عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: دولت برای هرتصمیمی در مورد تغییر در قیمت سوخت از قبل مجوز دارد چرا که مجلس از قبل و در قانون هدفمندی و برنامه ششم توسعه این مجوز را به دولت داده است و نیازی به مجوز جدید ندارد.
نماینده مردم تهران در مجلس افزود: ما از مجموع گزارشی که وزیر نفت در جلسه مجلس ارائه داد تاکید کردیم که کارت سوخت ها را فعال کنند و نسبت به گسترشCNGاقدام کنند که اگر روزی بنا شد سهمیه بندی اعمال شود این ظرفیت ها مهیا باشد.
این عضو فراکسیون امید تصریح کرد: بعید می دانم با توجه به فضای فعلی دولت نسبت به افزایش قیمت بنزین اقدام کنند.
وی تاکید کرد: البته اینگونه نبود که مجلس یکدست با افزایش قیمت بنزین مخالفت کند و تعدادی از نمایندگان نیز با این افزایش قیمت موافق بودند، رای استمزاجی نمایندگان مبنی بر مخالفت با افزایش قیمت بنزین تکلیفی را متوجه دولت نمی کند چراکه دولت نیازی به قانون جدید در حوزه ساماندهی سوخت ندارد و می تواند طبق مجوزی که مجلس به آن داده است نسبت به افزایش قیمت سوخت اقدام کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز