روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 111
  • 374
  • 1,283,036
علت آتش سوزی بازارچه صادقیه تبریز مشخص نشده است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: علت آتش سوزی سرای صادقیه بازار بزرگ تبریز هنوز مشخص نشده است.
به گزارش شهریار، داود طالب نژاد اظهار داشت: پس از اعلام خبر آتش سوزی به مرکز پیام سازمان، بلافاصله گروه های اطفاء حریق به محل اعزام و شاهد آتش سوزی سنگین یک واحد انباری در طبقه دوم ساختمان شدند که ضمن وجود آتش سوزی دود غلیظی هم از نورگیر های سقف محل خارج می شد که آتش نشانان سریعا اقدامات اطفایی را شروع کردند. آتش نشانان در همان دقایق اولیه آتش سوزی، توانستند حریق را تحت کنترل خود درآورده و از سرایت آن به مغازه های مجاور و سایر واحدهای تجاری – تولیدی جلوگیری نمایند.
وی همچنین تنگ بودن مسیرهای داخلی بازار و نامناسب بودن آن برای تردد خودروهای امدادی، شلوغی داخل بازار و سدمعبر فروشندگان را از مشکلات و معضلات مهم در حریق و حوادث بازار خواند و ادامه داد: قطعا با همکاری و مساعدت مردم و اهالی بازار می توان زمان امدادرسانی و رسیدن نیروهای عملیاتی به محل حادثه را کاهش داد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی استان با بیان اینکه در جریان عملیات اطفای حریق بازار صادقیه تبریز خوشبختانه تلفات و صدمات جانی نداشتیم، افزود: تنها دو نفر از نیروهای آتش نشانی از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی سطحی شده بودند که تحت درمان قرار گرفتند.این انباری در حالی طعمه حریق شد که بازاریان با نگرانی از سرایت آتش به دیگر مغازه ها و انبارها، در محل حضور یافته و سعی در تخلیه و نجات اموال خود داشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز